
-2%
Книжка-Расмальовка "Dear baby" MX-023
25 ₴
24,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: MX-023
+380 (63) 125-83-22
Олена
- +380 (95) 395-85-05Максим
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмальовка "Dear baby" MX-023 - це барвиста розмальовка з 24 сторінками для розфарбовування. Кожна сторінка містить зображення дітей, які можна розфарбувати на свій смак. Розмір розмальовки становить 25*25 см, що робить її зручною для використання та зберігання. Ця розмальовка пропонує безліч творчих можливостей для дітей і дорослих, даючи їм змогу проявити свою фантазію та творчий потенціал. З її допомогою можна створити унікальні та красиві витвори і насолодитися процесом розфарбовування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Класична розмальовка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Папір |
| Використання | Одноразове |
| Спосіб розфарбовування | Олівцями, Акварельними фарбами, Гуашевими фарбами, Фломастерами |
| Формат | |
| Ширина | 0.5 см |
| Довжина | 25 см |
| Висота | 25 см |
- Ціна: 24,50 ₴


